Profil działalnosci - Projekty małych domów jednorodzinnych

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Profil działalnosci

Oferta

Doświadczony architekt wraz z zespołem projektowym przedstawia Państwu katalog typowych domów jednorodzinnych o małym i średnim metrażu od 25m2 do 150m2  powstałych na przestrzeni lat. Przedstawione domy charakteryzują się przejrzystym, racjonalnym i wygodnym układem funkcjonalnym. Znajdziecie Państwo tutaj zarówno gotowe projekty domów parterowych, parterowych z poddaszem użytkowym, jak i piętrowych (jak również projekty domów z dodatkowymi zewnętrznymi pomieszczeniami). Stylistyka prezentowanych domów jest różnorodna od nowoczesnej do bardziej tradycyjnej. Na szczególna uwagę w większości projektów zasługuje przemyślana rozbudowana strefa przydomowa (taras, balkony, werandy). W dzisiejszych czasach funkcja rekreacji przydomowej zasługuje na szczególne uwzględnienie i zaprojektowanie. Biorąc pod uwagę zróżnicowanie metrażowe, funkcjonalne, stylistyczne przedstawionych gotowe projekty budynków jednorodzinnych z pewnością spełnią Państwa oczekiwania. Zobacz więcej.


Doświadczenie zawodowe:
Szereg wygranych konkursów ogólnopolskich w tematyce projektowania domów jednorodzinnych  (zobacz dorobek konkursowy), wspołpraca przy opracowywaniu projektów w innych pracowniach projektowych (Archipelag, Studio Atrium, LK projekt) oraz wieloletnia praktyka architektoniczna pozwoliła na świadome i dojrzałe projektowanie przestrzeni mieszkalnej jednorodzinnej jak i wielorodzinnej. Działalnośćią towarzyszącą w stosunku do zasadniczej jest pisanie artykułów do czasopism branżowych (np: Idealny dom, Ładny Dom) w tematyce projektowanych domów (zobacz przykładowy artykuł) ale również w tematach związanych z problematyką projektownia domów (zobacz przykładowy artykuł).

Cele i strategia:

Komercyjne rozpowszechnianie wysokiej jakości projektów domów jednorodzinnych o małym i średnim metrażu oraz zróżnicowanych układach funkcjonalnych.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego