Projekt altany Al-1 - Projekty małych domów jednorodzinnych

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Projekt altany Al-1

Altany

AL-1

Tytuł: Altana rekreacyjna (całoroczny pawilon ogrodowy) z werandą i kominkiem
Prezentujemy niewielką, nowoczesną wiatę rekreacyjną z werandą oraz kominkiem, o prostym i wygodnym schemacie funkcjonalnym , umożliwiający swobodny wypoczynek w kontakcie z naturą. Powierzchnia użytkowa salonu to 22,5m2 a pow. zabudowy 25m2.
Wiata może służyć  jako pokój hobby, wypoczynku, relaksu, spotkań towarzyskich. Pokój-salon z kominkiem może pomieścić zestaw mebli wypoczynkowych wraz ze stołem. Na tylnej ścianie salonu zastosowano kominek z zamknięta komora spalania, który stanowi dodatkowe źródło ogrzewania pomieszczenia. Podstawowym zródłem ogrzewania pomieszczenia są grzejniki kanałowe zlokalizowane w posadzce wraz z gazowym kotłem kondensacyjnym zawieszonym na ścianie tylnej. Przewidziano oświetlenie salonu światłem sztucznym oraz werande.
Obszerna weranda przystosowana jest także do organizowania spotkań towarzyskich (możliwość ustawienia szerokiego stołu, zestawu wypoczynkowego).
W celu zapewnienia możliwości otwarcia salonu zastos owano system ślusarki aluminiowej z przesuwnymi drzwiami (ukryte prowadnice).

Technologia budowy domu
Fundamenty- żelbetowe. Ściana i słupy żelbetowe+ izolacja termiczna.
Strop żelbetowy. Pokrycie dachu - membrana epdm lub dach odwrócony.
Drzwi tarasowe systemowe z profili aluminowych (np firmy Schouco, ukryte prowadnice, o podwyższonej izolacyjności termicznej. Wykończenie wewnętrzne: parkiet lub panele na werandzie deck-drain.  Kominek z zamknięta komora spalania.

Wykończenie zewnętrzne: okładzina drewniana elewacyjna lub kamienna.

AL-1
Dane charakterystyczne:

Pow. zabudowy: 25m˛
Wysokość: ok. 3,65m
Szerokość elewacji front:6,2m
Minimalne wymiary działki:14,2m x 13,3m
Dach:płaski (1-2st.)
Pow. dachu: 48,4m2

Parter - powierzchnia użytkowa:
1.Pokój-salon: 22,4m˛
2. Taras wypoczynkowy: 13,6m2

ZAWARTOŚĆ PROJEKTU:
Projekt architektoniczno-budowlany zgodny z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 3 lipca 2003r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu
budowlanego. Projekt sporządzany jest przez uprawnionych projektantów (należących do izb zawodowych) i po adaptacji do działki może stanowić podstawę do uzyskania pozwolenia na budowę oraz wybudowania.
Oddajemy w Państwa ręce projekt w 4 egzemplarzach składający się z:
-projektu architektoniczno-budowlanego
-projektu konstrukcji wraz z obliczeniami statycznymi
-projektu instalacji elektrycznej
-projekt c.o.
-charakterytyka energetyczna
JAK KUPIĆ PROJEKT
Po wygraniu aukcji prosimy o maila z danymi inwestora, danymi do faktury oraz adresem na jaki mamy wysłać projekt. Projekt wraz z fakturą VAT wyślemy za zaliczeniem pocztowym na koszt naszej Pracowni.
WYSTAWIAMY FAKTURY VAT
uwaga: PRZEDMIOTOWY PROJEKT JEST W FAZIE PROJEKTU KONCEPCYJNEGO, ZE WZGLĘDU NA KONIECZNOŚĆ WYKONANIA OPRACOWANIA DO FAZY PROJEKTU BUDOWLANEGO CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA - DO OK.3 MIESIĘCY.Altana Al-1

Altana Al-1

Altana Al-1 o pow. użytkowej 22,5m2

1.500 złz VAT-em Dodaj
New!

Brak komentarzy
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego