Projekt małego domu jednorodzinnego (letniskowego) MD-6 - Projekty małych domów jednorodzinnych

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Projekt małego domu jednorodzinnego (letniskowego) MD-6

25m2-100m2

Niewielki nowoczesny dom z logicznym układem funkcjonalnym:

Prezentowany projekt małego domu jednorodzinnego to ciekawa propozycja projektu domku jednorodzinnego, całorocznego (ewentualnie letniskowego). Prezentujemy niewielki, nowoczesny dom o prostym i wygodnym schemacie funkcjonalnym umożliwiającym swobodną dostęp do ogrodu przydomowego oraz strefy wjazdowej. Wyraźnie wysunięta strefa wejściowa i techniczna (wiatrołap wraz z pom. technicznym oraz mini garderobą) w logiczny sposób porządkuje struktur przestrzenną domu.
Propozycja małego, całorocznego dom jednorodzinnego (ewentualnie letniskowego) o pow. użytkowej ok. 70m2 który zapewni spokój i komfortowy wypoczynek w kontakcie z naturą, z dala . Do domu wchodzi się poprzez wygodny wysunięty z bryły wiatrołap. Pomieszczenie te posiada charakter przelotowy (tylne drzwi do cześć ogrodowej działki) co stanowi znaczne ułatwienie w codziennym użytkowaniu, pracach i wypoczynku na działce. Z wiatrołapu dostajemy się do pom. technicznego/kotłowni oraz do obszernego korytarza z którego dostępna jest łazienka.
Z obszernego korytarza dostajemy się do części dziennej z pokojem dziennym oraz aneksem kuchennym oraz części nocnej z 2 pokojami sypialnymi.
Na szczególną uwagę zasługuje rozbudowany i zadaszony obszernym taras-weranda dla części nocnej i dziennej zapewniający swobodny dostęp do zewnątrz z pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym oraz sypialni.
Jeżeli szukasz czegoś innego, zapoznaj się z naszym nowymi projektami lub projektami w tej samej kategorii.

Technologia budowy domu
Fundamenty- żelbetowe. Ściany – dwuwarstwowe: bloczki porotherm 19cm + docieplenie 15cm. Strop – gęstożebrowy. Pokrycie dachu - membrana epdm . Ściany działowe – szkieletowe. Drzwi tarasowe oraz balkonowe o podwyższonej izolacyjności akustycznej i termicznej.


Orientacyjny koszt budowy (wygenerowany na podstawie kalkulatora kosztów):
Stan surowy (otwarty): 115 000
Stan deweloperski: 195 000
Stan pod klucz: 262 000

* powyższe wyceny są orientacyjne (oparte o wskaźniki obliczeniowe). Po wykonaniu projektu budowlano-wykonawczego, na życzenie klienta
zostanie wykonany dodatkowo kosztorys i podana bardziej przybliżona wycena
(usługa odpłatna).
* powyższa wycena nie obejmuje kosztów wykonania tarasu,
podjazdu, wiaty samochodowej oraz zestawu ślusarki aluminiowej.

MD-6
Pow. zabudowy:  86,2m²
Wysokość:  3,88m
Szerokość elewacji front: 13,85m²
Minimalne wymiary działki: 16,0x24,5m
Dach: płaski


Parter:
1.Wiatrołap  4,9m²
2. Kotłownia  3,4m²
3.Korytarz.  6,4m²
4.Sypialnia 1  10,1m²
5.Sypialnia 2  12,5m²
6.łazienka  7,2m²
7.Pokój dzienny+anaks kuch 25,6m²
Łączna pow. użytkowa: 70,1m²

8.Taras wypoczynkowy I 10,2m²
9.Taras wypoczynkowy II 7,6m²
10.Podest wejściowy I  8,3m²
11.Podest wejściowy II  8,3m²
12.Placyk ok.53,5m²
13.Podjazd  ok.49,2m²


ZAWARTOŚĆ PROJEKTU:
Projekt architektoniczno-budowlany zgodny z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 3 lipca 2003r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu
budowlanego. Projekt sporządzany jest przez uprawnionych projektantów (należących do izb zawodowych) i po adaptacji do działki może stanowić podstawę do uzyskania pozwolenia na budowę oraz wybudowania.
Oddajemy w Państwa ręce projekt w 4 egzemplarzach składający się z:
-projektu architektoniczno-budowlanego
-projektu konstrukcji wraz z obliczeniami statycznymi
-detali i rozwiązań konstrukcyjnych
-projektu instalacji elektrycznej
-projektu instalacji sanitarnych ( wod-kan, c.o.)
JAK KUPIĆ PROJEKT
Po wygraniu aukcji prosimy o maila z danymi inwestora, danymi do faktury oraz adresem na jaki mamy wysłać projekt. Projekt wraz z fakturą VAT wyślemy za zaliczeniem pocztowym na koszt naszej Pracowni.
WYSTAWIAMY FAKTURY VAT
uwaga: PRZEDMIOTOWY PROJEKT JEST W FAZIE PROJEKTU KONCEPCYJNEGO, ZE WZGLĘDU NA KONIECZNOŚĆ WYKONANIA OPRACOWANIA DO FAZY PROJEKTU BUDOWLANEGO CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA - DO OK.3 MIESIĘCY.Projekt typowego małego domu jednorodzinnego MD-6

Projekt typowego małego domu jednorodzinnego MD-6

Powierzchnia użytkowa: 70,1m²

2.800 złz VAT-em Dodaj
1 komentarz
Ocena średnia: 4.0/5

gaga
2014-03-08 21:52:47
Co raz bardziej mi się podoba taka nowoczesna architektura. Ale tutaj widze że fajnie rozmieszczone sa pomieszczenia (strefa nocna i dzienna) w tak małym metrażu to niewątpliwa zaleta. Zastanowiam się czy nie szukać czegos większego metrażowa - ale cena. No ale tu wszystko jest praktycznie na miejscu dla małej rodziny.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego